Meie eesmärk on hoida teid rahul meie töö ja ostetud ehtetega, seetõttu pakume 30-päevast raha tagasi garantiid. Kui te ei ole ostuga rahul, tagastame kogu selle eest makstud raha!

 

Milline on tagasimakse protsess?

 

30 päeva jooksul saate soovimatu eseme vahetada teise mudeli vastu või küsida oma raha tagasi. Enne ostu tagastamist võtke ühendust meie spetsialistidega e-posti teel: [email protected]. Teile antakse teavet selle kohta, kuidas saadetis meie kontorisse saata.

 

Kolme tööpäeva jooksul alates toote kättesaamisest hindavad meie spetsialistid toote seisundit (kas see on kahjustamata, muutmata, kulumisjälgi pole jne) ja seejärel makstakse teile raha tagasi.

 

Kui spetsialistid leiavad, et toode on kahjustatud, siis seda tagasi ei võeta ja raha tagasi ei maksta. Eritellimusel valminud tooted (st tooted, mis ei kuulu müüja kodulehel Sormuseke.ee pakutavasse tootevalikusse) ei kuulu tagastamisele. Toote tagasi saatmisega seotud kulud katab ostja.

 

Garantii

 

Sormuseke.ee e-poest ostes võite olla kindel, et ostate kõrgeima kvaliteediga ehteid, mis vastavad rahvusvahelistele standarditele, Läti Analüüsikoja kehtestatud standarditele ning meie ettevõtte filosoofiale.

 

Kõik Sormuseke.ee kauplustes müüdavad tooted on märgistatud Eestis kohustuslike ehete kvaliteedimärkidega: viimistletus, vääriskivide sertifikaat, vastutusmärk. Me usume enda toodete kvaliteeti, mistõttu anname igale tootele 2-aastase garantii.

 

Jätame endale õiguse garantii kehtetuks tunnistada, kui esemed on ostja süül kahjustatud: kriimustatud, volditud jne.