Müüja kinnitab, et järgib minimaalse isikuandmete hulga töötlemise põhimõtet. Kuid selleks, et müüjal oleks võimalik anda ostjale võimalus osta e-poes müüdavaid tooteid internetis, peab müüja töötlema teatud isikuandmeid.

 

Ehete müügiteenuse osutamisel palub müüja ostjal registreeruda e-poes sormuseke.ee ja esitada vajalikud isikuandmed:

 

  • Täielik nimi,
  • e-posti aadress,
  • telefoninumber,
  • aadressid.

 

Ostja poolt registreerimise ajal esitatud andmeid saab ostja hiljem muuta, logides oma kontole sisse.

 

Müüja kinnitab, et ostja esitatud isikuandmeid töödeldakse ainult e-poes sormuseke.ee. Müüja tegevuse ja otseturunduse analüüsimiseks, välja arvatud juhul, kui ostja teatab vastavalt Eeskirjades märgitud korrale, et ta ei soovi oma isikuandmete töötlemist otseturunduse eesmärgil.

 

Müüja kohustub mitte avalikustama ostja isikuandmeid kolmandatele pooltele, välja arvatud müüja partneritele, kes tarnivad kaupu või osutavad muid teenuseid, mis on seotud ostja tellimuse nõuetekohase täitmisega. Kõikidel muudel juhtudel võib ostja isikuandmeid avalikustada kolmandatele pooltele ainult õigusaktidega kehtestatud korras.

Ostjal on võimalus tellida müüja poolt otseturunduse eesmärgil saadetav uudiskiri, registreerudes e-poes ja märgistades ruudu „Telli uudiskiri!“. Saate tellimuse tühistada, klõpsates uudiskirjas nuppu „Tühista tellimus“.

 

E-poes sormuseke.ee kasutab müüja küpsiseid ehk väikesi tekstidokumente, mis salvestatakse külastaja arvutisse või nutiseadmesse e-poe külastamisel. Küpsised on vajalikud teenuse pakkumiseks ja kasutajate analüüsimiseks, turunduslikel eesmärkidel ja teenuse parema kvaliteedi tagamiseks. Kasutaja saab küpsiste kasutamist hallata oma veebilehitseja seadeid muutes.


Ostjal on õigus ostja esitatud ja salvestatud andmeid tasuta saada, muuta, blokeerida või kustutada. Ostjal on õigus saada teavet isikuandmete allikate ja kogutud isikuandmete, nende töötlemise eesmärgi, vastuvõtjate, kellele andmed esitati ja on esitatud vähemalt viimase aasta jooksul, kohta. Ostjal on õigus nõuda oma isikuandmete parandamist või eemaldamist või taotleda oma isikuandmete töötlemise peatamist, välja arvatud andmete säilitamine, kui andmete töötlemisel rikutakse seaduse sätteid.

E-poest sormuseke.ee teabe kopeerimine, taasesitamine ja levitamine ilma poe administraatori kirjaliku nõusolekuta on rangelt keelatud. Kõik õigused on kaitstud.